O nás |  Kontakty 
Kontakty
OP Zaměstanost
Obchodní partneři
zobrazení: jednoduché | popis | galerie řadit podle: jména dolů
Mušlové chrániče sluchu Peltor H510B-403-GU
Mušlové chrániče sluchu Optime I s krční páskou; velmi lehké a pohodlné; kombinace nízkého profilu s vnitřní hloubkou dovoluje snadné spojení s dalšími ochrannými prostředky a zajišťuje pohodlí pro uši; široká a pohodlná těsnící dosedací linie je vyplněna jedinečnou kombinací kapaliny a pěny pro zajištění optimálního těsnění a zároveň nízkého tlaku v místě dotyku. Útlum zvuku: 26 dB. Normy: EN 352-1.
Mušlové chrániče sluchu Optime II se skládacím náhlavním páskem; vytvořeny pro velmi hlučná prostředí a dokáží tlumit i extrémně nízké frekvence na maximum; těsnící dosedací linie je vyplněna jedinečnou kombinací kapaliny a pěny, výsledkem je optimální těsnění a malý tlak v místě dotyku, což představuje odpovídající pohodlí i při dlouhodobém používání; těsnící dosedací linie má otvory pro větrání a je potažena vzorovanou hygienickou fólií.
Použití: ideální volba pro typická prostředí se značným průmyslovým hlukem nebo stavebními stroji, letiště nebo zemědělské práce. Útlum zvuku: 31 dB. Normy: EN 352-1
Mušlové chrániče sluchu Optime II s uchycením k přilbě; vytvořeny pro velmi hlučná prostředí a dokáží tlumit i extrémně nízké frekvence na maximum; těsnící dosedací linie je vyplněna jedinečnou kombinací kapaliny a pěny. výsledkem je optimální těsnění a malý tlak v místě dotyku, což představuje odpovídající pohodlí i při dlouhodobém používání; těsnící dosedací linie má otvory pro větrání a je potažena vzorovanou hygienickou fólií.
Použití: ideální volba pro typická prostředí se značným průmyslovým hlukem nebo stavebními stroji, letiště nebo zemědělské práce". Útlum zvuku: 30 dB. Normy: EN 352-3
Mušlové chrániče sluchu Optime III s náhlavním páskem; vysoce účinné, velmi pohodlné; ochrana je založena na technologii dvojitého pouzdra, která minimalizuje rezonanci v pouzdře držáku, což umožňuje maximální vysokofrekvenční útlum; zvukové propojení mezi vnitřní hlasitostí a hlasitostí mezi pouzdry umožňuje maximální nízkofrekvenční útlum; široká těsnící dosedací linie je vyplněna měkkou plastickou pěnou pro pohodlnější nošení a menší tlak v místě dotyku.Použití: vyvinuty pro použití v extrémně hlučném prostřed. Útlum zvuku: 35 dB.Normy: EN 352-1
Mušlové chrániče sluchu s polstrováním, tvarované i pro lesnický komplet.
Barva: červená, zelená
Útlum zvuku: 25 dB
Norma: EN 352-1
Ke zboží není popis.
Jednorázové, jedinečný tvar zajišťuje přizpůsobivost a nižší tlak na zvukovod, velmi měkké složení pro menší tlak a menší dráždění vnitřku zvukovodu, hladký povrch odolný proti znečištění.
Materiál: měkká polyuretanová pěna
Útlum zvuku: 34 db
Norma: EN 352-2
Jednorázové, kuželovitý tvar je navržen tak, aby vyhovoval většině ušních kanálků, světle oranžová barva zajišťuje vysokou viditelnost, měkká opletená šňůrka pomáhá předcházet ztrátě a umožňuje snadné uložení, když se chrániče nepoužívají.
Materiál: měkká polyuretanová pěna
Útlum zvuku: 31 dB
Norma: EN 352-2
Jednorázové, snadné a pohodlné použití, odolné proti vlhkosti, nedráždí pokožku, tvarová paměť umožňuje postupné a dokonalé přilnutí ke stěně zvukovodu.
Materiál: speciální PVC pěna.
Útlum zvuku: 29 dB
Norma: EN 352-2
Jednorázové, díky rovnoměrnému rozložení tlaku se dokáží přizpůsobit tvaru zvukovodu, zajistit dokonalé utěsnění a zároveň i optimální pohodlí.
Materiál: viskoelastická pěna.
Útlum zvuku: 36 dB
Normy: EN 352-2